Preskočiť na obsah
JAF HOLZ Slovakia

Obchod

JAF HOLZ Slovakia s.r.o.

Veľkoobchod s drevom, stavebným materiálom a sanitárnymi zariadeniami

Sídlo
Špačince
Od roku
1997
IČO
35 718 986

JAF HOLZ Slovakia

Spoločnosť s ručením obmedzeným

Aktívna
Sídlo
Hospodárska 448, 919 51 Špačince
Na trhu od
27. mája 1997
IČO
35 718 986
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Odbor (SK NACE 46.83)
Veľkoobchod s drevom, stavebným materiálom a sanitárnymi zariadeniami

Firma v číslach

29
rokov na trhu
1997
rok vzniku
6
položiek predmetu činnosti

O firme

Spoznajte JAF HOLZ Slovakia

Spoločnosť JAF HOLZ Slovakia, s.r.o. má sídlo na adrese Hospodárska 448, 919 51 Špačince. Zapísaná je od 27. mája 1997 (Obchodný register).

Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Veľkoobchod s drevom, stavebným materiálom a sanitárnymi zariadeniami“ (46.83). Predmet činnosti tvorí 6 položiek, napríklad maloobchod a veľkoobchod, sprostredkovateľská činnosť a export a import tovaru.

Základné údaje

Obchodné meno
JAF HOLZ Slovakia, s.r.o.
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
IČO
35 718 986
DIČ
2020267447
Dátum vzniku
27. mája 1997
Sídlo
Hospodárska 448, 919 51 Špačince
Obchodný register
Okresný súd Trnava, oddiel Sro, vložka č. 10779/T
Sektor (ESA 2010)
Nefinančné korporácie pod zahraničnou kontrolou
Odbor (SK NACE 46.83)
Veľkoobchod s drevom, stavebným materiálom a sanitárnymi zariadeniami

Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 1. mája 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.

Predmet činnosti

Čím sa JAF HOLZ Slovakia zaoberá

Predmet podnikania podľa záznamu v registri – 6 položiek.

  • Kúpa a predaj tovaru v rozsahu voľnej živnosti (maloobchod a veľkoobchod)

  • Sprostredkovateľská činnosť

  • Export a import tovaru

  • Výroba nábytku

  • Sušenie dreva

  • Výroba drevárskych a stolárskych polotovarov a výrobkov

Časté otázky

Základné informácie o firme

Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.

Kde sídli JAF HOLZ Slovakia, s.r.o.?

Sídlo je na adrese Hospodárska 448, 919 51 Špačince.

Čím sa JAF HOLZ Slovakia, s.r.o. zaoberá?

Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Veľkoobchod s drevom, stavebným materiálom a sanitárnymi zariadeniami“ (46.83). Predmet činnosti zapísaný v registri zahŕňa napríklad: maloobchod a veľkoobchod; sprostredkovateľská činnosť; export a import tovaru; výroba nábytku.

Aké je IČO – JAF HOLZ Slovakia, s.r.o.?

IČO je 35 718 986, DIČ 2020267447.

Kedy vznikla JAF HOLZ Slovakia, s.r.o.?

Vznik: 27. mája 1997. Na trhu pôsobí 29 rokov.

Sídlo

Kde firmu nájdete

Hospodárska 448 919 51 Špačince

Registrový súd: Okresný súd Trnava

Je to vaša firma?

Získajte túto stránku pre seba

Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.

Získať vlastnú stránku

Vlastná stránka

Stránka pre JAF HOLZ Slovakia, s.r.o. podľa vašich predstáv

Ste majiteľ, konateľ alebo podnikateľ? Nechajte nám e-mail – ozveme sa vám, preberieme, čo má stránka obsahovať, a pripravíme ju na adrese jaf-holz-slovakia.sko.sk alebo na vašej vlastnej doméne.

  • Návrh na mieru podľa vašich požiadaviek
  • Vaše texty, fotografie, logo, služby a kontakty
  • Úpravy, kým nebudete so stránkou spokojní

E-mail použijeme iba na odpoveď na váš dopyt, nič vám neposielame automaticky. Viac v ochrane osobných údajov.

Požiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?

Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.

Pošleme naň odkaz na potvrdenie. Profil skryjeme až po potvrdení.